Muži narazili na hřišti lídra. Na jaře poprvé prohráli

Po skvělém začátku druhé části sezóny, kdy se nám podařilo získat ze 4 zápasů 12 bodů, nás tento víkend čekalo utkání s lídrem tabulku, s celkem Zlaté Koruny. Zhodnocení zápasu bude krátké a stručné.

Soupeř na nás hned od začátku nastoupil a nedal nám absolutně prostor. Celý první poločas jsme se jen bránili a i přesto jsme odcházeli do šatny za stavu 5:0. Ve druhém poločase z nás opadlo překvapení i nervozita a začali jsme hrát fotbal. Naše hra se zlepšila a nařízený pokutový kop za faul ve vápně na Biceru proměnil v 56. minutě Maxa. Do konce zápasu se podařilo Zlaté Korunĕ ještě dvakrát skórovat a tak si odvážíme z tohoto zápasu prohru 7:1.

Soupeř byl tentokrát prostě o dvě třídy kvalitnější a bohužel nám chyběli čtyři hráči ze základní sestavy, navíc tři z obranné řady. A i další hráči hráli se zdravotní indispozicí. S výsledkem se nedá nic dělat, soustředíme se na další utkání. Naše poděkování za doplnění prořídlých řad patří M. Volfovi a M. Hladíkovi.

Hráli jsme v sestavě: Cempírek – Kubec, Maxa, Dudáček, Bicera, Čouza, Čermák, Volf, Pytlík, Havrda, Hinterhölz, Hladík, Michner, Fencl.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022