Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

PREVIEW: Kdo nahradí Kadlece? To je hlavní otázka Slavoje před zápasem v Neplachově

18. 10. 2019by Michal Heřman

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice jsou v tabulce jasně poslední a pokud nezaberou, mohou se po sezoně po 11 letech rozloučit s krajskou soutěží. V dalším zápase I. B třídy jedou na hřiště TJ Sokol Neplachov, který jako nováček překvapuje a je v tabulce na výborném 5. místě. Hraje se v neděli.

Ledenice jsou po devíti zápasech beznadějně poslední a ani výhra je nemůže posunout výš. Na předposlední Třebětice sice ztrácí Slavoj tři body, ale má o hodně horší skóre. Alespoň malým pozitivem pro klub může být, že právě souboj těchto dvou klubů uzavře v listopadu podzimní část.

„Tenhle zápas je ještě daleko. Nyní se soustředíme na Neplachov,“ říká trenér Ledenic Stanislav Jindra. „Bohužel jsme v týdnu přišli o Míru Kadlece, jehož problémy s kolenem se vrátily a do konce podzimu už pravděpodobně nenastoupí. Do středu pole bude muset jít někdo provizorně. Snad to zvládne. Na jaře budeme honit body, takže chceme kádr směrovat na toto období, které bude hodně těžké. Budeme bojovat i za něj.“

V Ledenicích nicméně podzim ještě neodepisují. Klub nutně potřebuje body a jak trenér sám uvádí, hráči jsou namotivovaní, aby se sami z problémů dostali. „Parta funguje a kluci se těší. Bojujeme ale o každý bod a víme, že v neděli to bude náročný zápas. Domácí budou favorité. Neplachov má tři nadstandardní hráče, kteří umí rozhodovat zápasy. Letošní soutěž je extrémně vyrovnaná a stále věříme, že dokážeme bodovat i proti silným soupeřům. Pokusíme se překvapit. Základ ale je zlepšit obrannou činnost, která nás celý podzim trápí,“ dodal Jindra.

Nedělní zápas 11. kola D skupiny v I. B třídě začne v 15:30.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022