Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

ROZHOVOR: Viktor Svoboda se těší na novou soutěž. Bude brousit lajnu

Fotbalový oddíl TJ Slavoj Ledenice posílil v zimní přípravě sedmnáctiletý záložník Viktor Svoboda, který přestoupil z nedalekých Borovan. První zápas za nový klub odehraje v sobotu proti Loučovicím.

Viktore, co tě zlákalo přijít do Ledenic z konkurenčních Borovan?
Hlavním důvodem je, že v Borovanech nám skončil dorost, takže jsem řešil, co dál. Měl jsem několik možností. Nakonec jsem vybíral mezi dojížděním do českobudějovické Slavie nebo Slavojem. A jak jsem se rozhodl, je už jasné… (úsměv)

Na jakém postu se cítíš nejlépe? Mluvil jsi už s trenérem, kam s tebou počítá?
Pokud není potřeba hrát jinde, mám nejraději kraj zálohy. Nevadí mi ale ani střední záložník. S trenérem jsem se o mém využití a pozici v týmu už bavili a jsem rád, že jsme se shodli.

S Ledenicemi už nějakou dobu trénuješ… co zatím na místní atmosféru říkáš?
Předně musím říct, že se mi tady líbí. Atmosféra v klubu je příjemná a cítím z kabiny, že je tady super parta.

Jak vidíš jarní boje v I. B třídě?
Máme za sebou mnoho tréninků a kluci odehráli i několik přípravných zápasů. Věřím, že na jarní boje jsme dobře připraveni. Ještě máme nějaký čas na zlepšení, ale myslím, že dokážeme hrát v horní polovině soutěže.

V sobotu tě čeká premiéra za Ledenice. V Třeboni na místní UMT hrajete od 19 hodin s Loučovicemi. Budeš v sestavě?
Jestli budu v základu nebo začnu na lavičce zatím nevím, ale do hry se určitě zapojím a už se těším. Stejně jako na I. B třídu, která pro mě bude novinka.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022