S Bavorovicemi uhráli starší žáci bod. Brankář Salák navíc kromě dvou chycených penalt vstřelil i gól

Další bod za remízu 2:2 vybojovali v nadstavbě okresního přeboru starších žáků hráči Ledenic. V utkání s Bavorovicemi čelili třem penaltám, ale i tak uhráli cennou remízu.

„Na zápas s Bavorovicemi nedorazil delegovaný rozhodčí, a tak se taktovky chopil kolega. Naši kluci první poločas jenom koukali kolem sebe, jak soupeř lítá kolem nich. Pramenily z toho dva góly v naší síti, z toho jeden z penalty. Další dvě penalty navíc náš gólman chytil. Byl to prostě hrozný poločas. O půli proběhlo mytí hlav a druhý poločas byl o něčem jiném. Herně jsme se zvedli, ale chybělo nám lepší zakončení. Snížit se podařilo až z dorážky Karla Musila. Postupem času jsme vsadili vše na útok. A to se povedlo. Získali jsme roh, který nakrátko zahrál Tomáš Fencl na naběhnutého gólmana a ten prostřelil vše před ním – 2:2. U kluků z Bavorovic, vedených hokejovým útočníkem Motoru Jirkou Novotným, převládlo velké zklamání a bezmoc, kterou také velmi dobře známe. U nás samozřejmě to byla euforie a nadšení. Velký dík patří našim divákům, kteří nás opět přišli povzbudit ve velkém počtu,“ řekl k utkání hlavní trenér Petr Salák.

TJ Slavoj Ledenice – Bavorovice 2:2 

Branky Ledenic: Musil, J. Salák

Ledenice: J. Salák – Panuš, Hinterhölz, Machalouš, Ochozka, Jindra, Briš, Mckeon, Čech, Prokop, Musil, Stropek

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022