Slavoj lídra potrápil. V Třeběticích prohrál ale o dva góly

Po výprasku na náhradním hřišti posledního celku (České Velenice 0:4) jeli hráči Ledenic k dalšímu zápasu v rámci jarních odvet v I. B třídě naopak na hřiště prvních Třebětic. A po sympatickém výkonu prohrál Slavoj 0:2 (0:0). Jak zápas viděli trenéři Petr Volák a Josef Mařík?

„V Třeběticích nás na úvod zápasu přivítala sněhová přeháňka. První poločas začali aktivněji domácí, ale kromě několika střel, se kterými si poradil brankář Cempírek, se do vážnější šance nedostali. Naopak s lepšícím se počasím jsme byli aktivnější, ale vážnější akce skončili v náruči domácího brankáře nebo mimo bránu. Poločas tak skončil 0:0. Ve druhé půli se domácí prosadili v 62. minutě po nedůsledném pokrytí standardní situace. A další branku přidali v 74. minutě po další nedůslednosti. Dále zlikvidoval Cempírek ještě dvě šance Třebětic. Hráče musíme za výkon proti kvalitnímu soupeři a lídrovi tabulky pochválit.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022