Starší žáci a Slavojácká fotbalová školička zahájili zimní přípravu. Muži se přidají koncem ledna

Se startem roku 2022 začínají i přípravy fotbalových týmů TJ Slavoj Ledenice. V prvním týdnu v lednu začali chodit do sokolovny starší žáci a Slavojácká fotbalová školička.

SFŠ zahájila zimní přípravu v úterý 4. ledna a bude se dle rozpisu takto připravovat každý týden až zhruba do března/dubna. Jak to půjde, začne následně chodit tato skupina ven. V sokolovně ji nyní čeká zhruba osm tréninkových jednotek zaměřených hlavně na hru s míčem.

Starší žáci mají před sebou náročnou část sezony. „Budeme trénovat dvakrát v týdnu. Jednou v sokolovně, podruhé venku. V sokolovně se teď zhruba měsíc zaměříme na fyzickou přípravu, venku budeme trénovat v Třeboni nebo v Borovanech na UMT či doma na přírodní trávě,“ uvedl hlavní trenér Petr Salák.

Rozpis přípravy starších žáků: 

Každé úterý: sokolovna od 16:00

Sobota 8., 15., 22. a 29. leden: UMT Třeboň (10:30, 11:00, 12:00, 12:00)

Čtvrtek 3., 10., 17. a 24. únor: Ledenice hřiště (od 16:30)

Čtvrtek 17., 24. a 31. březen: UMT Borovany (od 19:30)

Muži zahájí svou zimní přípravu později. Poprvé se sejdou v úterý 25. ledna a trénovat budou dvakrát v týdnu. Střídat budou domácí podmínky a UMT v Borovanech. Před startem soutěže odehrají tři až zápasy. Domluvené jsou duely s Malše Roudné (podrobnosti se řeší na víkend 26. – 27. únor), venku Boršov nad Vltavou (12. březen od 14:00), v Borovanech na UMT s místním FK o víkendu 19. – 20. březen.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022