AKTUALIZOVÁNO: Starší žáky čeká jarní soutěžní premiéra. Přijede Kameňák (zápas je odložen)

Zima je pryč, jarní odvety jsou tady. Mužstvo starších žáků čeká v prvním jarním kole okresního přeboru tabulkový soused Kamenný Újezd.

Dvě výhry, jedna remíza a sedm porážek. Starší žáci TJ Slavoj Ledenice mají za sebou sice výsledkově ne úplně povedený podzim, ale herně i přes mladou sestavu nepropadli. Nyní mají před sebou první jarní zápas, na který by měl Slavoj vyrukovat (snad) ve zkušenější sestavě. Utkání s Kamenným Újezdem se odehraje v Ledenicích v pátek od 16:30.

„Zimní přestávka byla velmi dlouhá a můžeme tak říct, že konečně jdeme do boje. Máme před sebou ještě dva zápasy ve skupině a poté celá nadstavba. V zimě jsme trénovali většinou dvakrát týdně. Střídali jsme kruhové tréninky, pohybová a kondiční cvičení i herní prvky. Kluci odmakali přípravu ve slušném počtu a patří jim za to díky. Bohužel máme ale plno kluků mimo hru kvůli různým zraněním nebo i operaci. Marodka je před prvním zápasem opravdu velká a sestavu budeme skládat až v den utkání. Kromě pátečního zápasu s Kameňákem, který je v tabulce o jeden bod za námi, nás ještě čeká v pondělí utkání v Mladém. Doufáme, že si vykoledujeme nějaký ten bodík a naladíme se na nadstavbu. Zveme všechny fanoušky v pátek do areálu, přijďte kluky povzbudit. Rádi vás uvidíme a uslyšíme,“ říká před startem jara hlavní trenér týmu Petr Salák.

AKTUALIZACE (13. duben, 20:55): Kamenný Újezd nedá do pátečního zápasu dohromady tým a utkání se tak odehraje v náhradním termínu 20. dubna od 16:30.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022