Testovací turnaj vyhrála dvojice Ochozka – Fuka

Tým starších žáků se poctivě připravuje na jarní část sezony v okresním přeboru. V týdnu na tréninku absolvoval testovací turnaj dvojic.

Turnaj dvojic byl původně v plánu na osm týmů a čtyři hřiště, nakonec se odehrál na šest týmů na třech hřištích. Hrálo se systémem každý s každým a jeden zápas trval sedm minut. Hráči byli rovnoměrně rozděleni podle výkonnosti i výšky, aby týmy byly co nejvíc vyrovnané.

„Hrálo se ve velkém tempu, kluky musím pochválit. Bylo vidět, že na konci toho mají všichni plné zuby,“ řekl hlavní trenér Petr Salák. „Je ale škoda, že kvůli nemocem nebyli k dispozici všichni hráči. Potýkáme se s poměrně velkou marodkou. Aktuálně máme mimo tým čtyři až pět hráčů. Snad se dají do soutěže dohromady. Jsou tam nějaké zlomeniny nebo natažené svaly. Nic příjemného. Do startu soutěže budeme pracovat na herních věcech a technice.“

Výsledky turnaje dvojic:
Sv. modrý – Tm. modrý 4:2
Žlutý – Sv. modrý 3:4
Sv. modrý – Šedý 7:4
Sv. modrý – Zelený 0:4
Sv. modrý – Oranžový 2:2
Žlutý – Šedý 6:0
Žlutý – Zelený 5:2
Žlutý – Tm. modrý 2:2
Žlutý – Oranžový 2:5
Šedý – Zelený 2:7
Šedý – Tm. modrý 4:5
Šedý – Oranžový 0:3
Zelený – Tm. modrý 5:2
Zelený – Oranžový 2:2
Tm. modrý – Oranžový 3:6

Konečná tabulka:
1. Oranžový tým 8 bodů
2. Zelený tým 7
3. Modrý tým 7
4. Žlutý 5
5. Tmavě modrý 3
6. Šedý 0

Složení týmů:
Světle modrý: Musil, Briš
Tmavě modrý: Machalouš, Stropek
Žlutý: Prokop, Panuš
Zelený: Mckeon, Fencl
Oranžový: Ochozka, Fuka
Šedý: Uhlíř, Malík

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022