UPOZORNĚNÍ: Tartanový ovál lze využívat pouze po domluvě s klubem TJ Slavoj Ledenice

TJ Slavoj Ledenice upozorňuje současné sportovce i případné zájemce, že sportovní areál slouží výhradně obyvatelům Ledenic a obcí, které pod městys spadají. Ostatní (přespolní) zájemci mohou tartanový ovál využívat po domluvě s výborem TJ Slavoj Ledenice a po uhrazení registračního poplatku.

Registrační poplatek bude pro sportovce znamenat vstup na tartanový ovál a jeho využívání (předpoklad je, že tartan je v daný moment volný a nevyužívá ho některý ze sportovních oddílů TJ Slavoj Ledenice. V tom případě mají oddíly Slavoje vždy přednost). Žadatel na základě platby získá právo areál navštěvovat a využívat (je potřeba mít u sebe např. mailové potvrzení pro případnou kontrolu z řad členů TJ Slavoj Ledenice).

Pro zájemce probíhá v současné době akce, která jim přináší výhodu v podobě prodloužené platnosti registračního poplatku. A to až do 31. 12. 2023. Jeho výši určil výbor TJ Slavoj Ledenice a činí 1 000 Kč.

Sportovní areál Ledenic bude navíc během roku 2022 osazen kamerovým systémem, který bude sloužit nejen pro ochranu majetku klubu, ale zároveň i pro kontrolu návštěvníků a uživatelů tartanových ploch.

Sportovci, kteří uhradí registrační poplatek, zároveň souhlasí s Návštěvním řádem a pravidly areálu.

Zájemci o využívání tartanu se mohou hlásit u předsedy Slavoje Martina Štěcha – stech.martin@atlas.cz

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022