Upozornění: Zápasy s FK Borovany jsou kvůli počasí zrušené

Vlivem deštivého počasí se stav hrací plochy v Ledenicích zhoršil natolik, že došlo ke zrušení několika zápasů a tréninků v týdnu 22. – 25. srpna. 

Kategorie Slavojácké fotbalové školičky a mladší přípravky měly mít od pondělí třídenní tréninkový blok. Ten je definitivně celý zrušen. Stejně tak i avizované zápasy s FK Borovany, které hráči SFŠ a mladší přípravky měli odehrát ve středu 24. srpna. Zápasy jsou zrušené bez náhrady. Obě kategorie mají místo toho naplánovaný extra trénink na pátek 26. srpna.

Další kategorie – mladších žáků – měla hrát dnes přípravu také s FK Borovany. I tento zápas je zrušen.

A velké změny jsou i v tréninkovém plánu dorostenců, kteří se měli tento týden sejít každý den. Místo toho měli v pondělí tréninkový blok zrušený, dnes a zítra pojedou naopak na UMT do Třeboně. Plánovaný přípravný zápas s Joudama, který se má hrát v pátek od 17:30, zůstává v platnosti.

Klub TJ Slavoj Ledenice žádá veřejnost, sportovce a další spolky, aby tento týden po konci dešťů co nejméně využívali travnatou plochu.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022