Volejbalová doplácná nabídla turnaj O pohár starosty městyse Ledenice

Jako každý rok, tak i letos v červnu se uskutečnil tradiční volejbalový turnaj O pohár starosty městyse Ledenice. Turnaj je vyvrcholením a zároveň zakončením volejbalové sezóny, ve kterém hrají společně ženy i muži.

Účast byla hojná, hrálo 5 týmů systémem každý s každým. Počasí přálo, bylo krásně, slunečno, takže se oba volejbalové kurty zaplnily nejen účastníky ale i fanoušky. Nebyla nouze o krásné volejbalové zákroky, obětavé pády i pořádné „dělovky“. K dobré náladě přispělo i výborné občerstvení.

Zkrátka celý den se vydařil a všichni si ho jistě užili. Těší nás, že se stále více zapojují i mladší ročníky – naše budoucí volejbalové naděje. Děkujeme všem za účast a městysu Ledenice za poskytnutý finanční příspěvek na pořádání turnaje. Na podzim se opět budeme těšit pod volejbalovou sítí.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022