VÝZVA: Hledáme další trenéry ke kategorii mladší přípravka

Fotbalový klub TJ Slavoj Ledenice hledá trenérské posily k mužstvu mladší přípravky. Jedná se o ročník složený z hráčů 2014, 2015 a 2016.

Kvalitní a dostatečné trenérské obsazení je základ pro správný vývoj hráčů a hráček ve všech mládežnických kategoriích. A jelikož se pro sezonu 2022/2023 sešel velký počet dětí v mladší přípravce (děti narozené v roce 2014, 2015 a 2016), klub by rád tento tým tedy doplnil i o další amatérské sportovní trenéry.

Zájemci mohou být samozřejmě i z řad rodičů nebo široké veřejnosti, kteří se fotbalu doposud až tolik nevěnovali. Fotbalová stránka bude na současných trenérech, na vás by byla více obecná sportovní a pohybová průprava. Pro případné zájemce je důležité ale vědět, že musí mít kladný vztah k dětem a dále i nadšení pro sport.

Koho byste doplnili? Současný trenérský tým se skládá z trojice Michal Heřman, Miroslav Strouha a Tomáš Kutta.

Pro další informace pište na mail michal@tjslavojledenice.cz 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022