Derby. Slavoj jede k dalšímu duelu na hřiště Borovan

Rychlý spád zápasů v rámci jarních odvet pokračuje a mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice hraje ve středu derby v Borovanech. Výkop je v 16:00.

Nejmenší soutěžní kategorie Slavoje čeká další jarní zápas. Tentokráte se představí na hřišti nedalekých Borovan. „Půjde o utkání s partnerským klubem, se kterým máme velmi spřátelené vztahy. Na utkání se těšíme a jen doufáme, že vydrží v rámci možností počasí. Původně jsme se těšili na pěkný duel v jarních teplotách, nakonec nás ale čeká velmi pravděpodobně nepříjemně studené klima,“ říkají před zápasem trenéři týmu. „Na jaře zatím děti předvádí oproti podzimu zlepšené výsledky a doufáme, že se nám opět povede o něco vylepšit podzimní vysokou porážku. V září jsme doma prohráli 1:10.“

Středeční utkání na hřišti Borovan začne v 16:00.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022