Derby malí slavojáci prohráli o tři góly

Další jarní zápas v okresním přeboru mají za sebou hráči mladší přípravky TJ Slavoj Ledenice. V Borovanech prohráli 2:5.

„Zápas se nesl v přátelské atmosféře a nabídl víceméně vyrovnanou hru. Bohužel jsme prospali první poločas, ve kterém se děti vůbec nedostaly do tempa. Výsledek 0:4 byl tak rozhodující faktor pro další ráz utkání. Po poločasové přestávce jsme se sice výrazně zlepšili a měli několik brankových šancí, proměnili jsme ale jen dvě. Na víc už nebyly síly. Za druhý poločas jsme ale všechny kluky a holky pochválili, o lepší výsledek ještě zabojovali. Soupeři gratulujeme k výhře. Oba naše góly vstřelil Maty Šimek, který nebyl daleko, aby zkompletoval hattrick,“ zhodnotili utkání trenéři.

V dalším utkání se v pátek 26. dubna utká Slavoj doma se Včelnou.

FK Borovany – TJ Slavoj Ledenice 5:2 (4:0) 

Branky Ledenic: Šimek 2

Ledenice: Teráz, Heřman, Kučera, Pejša, Šťastný, Prokopová, Čížkovský, Hruška, Feitl, Šimek

Fotogalerie z utkání je na FB, IG nebo klubové Zoneramě.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022