Do Ledenic přijede k dvojí přípravě Třeboň. Hrát se bude ve středu

Od příštího týdne začíná některým týmům Slavoje jarní část soutěžní sezony. Mladší přípravka začne o týden později, k poslední domácí přípravě přijede TJ Jiskra Třeboň. Kopačky poprvé v zápase nazují i děti ze Slavojácké fotbalové školičky.

Na hřišti se odehrají dva dílčí zápasy. Proti slavojácké mladší přípravce U9 se postaví děti Třeboně U8. Hrát se bude systémem 4+1. Na malém vedlejším hřišti se první zápasové dovednosti vydají sbírat děti ze Slavojácké fotbalové školičky U7, která poměří síly se stejně velkými dětmi z Třeboně. Na nejmenší bude čekat systém 3+0 na čtyři branky.

Začátek zápasů je ve středu 20. března naplánován na 17:00. Přijďte povzbudit naše nejmenší fotbalové naděje.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022