NÁBOR: Kategorie U9 hledá další hráče a hráčky

Mužstvo mladší přípravky otevírá nábor hráčů a hráček pro novou sezonu. Jedná se o děti narozené v letech 2016 a 2017.

Tým letos hraje v soutěži okresní přebor a jelikož je o fotbal v Ledenicích v současnosti velký zájem, mají trenéři hodně dětí na jednu soutěž. Od nové sezony by proto chtěli přihlásit dva týmy, aby mohli všichni mít pravidelné zápasové vytížení.

K tomu by bylo ale ideální nahradit odcházející ročník 2015, který zamíří do starší přípravky. Pokud máte doma malého nadšeného sportovce narozeného v letech 2016 a 2017, přihlaste ho na fotbal. Ideální varianta je začít s fotbalem co nejdříve, aby se případní zájemci do startu nové sezony naučili co nejvíce fotbalových dovedností.

Pro více informací o náboru do kategorie U9 pište na michal@tjslavojledenice.cz.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022