Dorost má za sebou prohru v Dřítni a brigádu před letním soustředěním

Hodně nabitá část sezony u dorostu pokračuje. Na přelomu dubna a května se museli hráči popasovat s několika zápasy a také tradiční brigádou. V Dřítni po slušném výkonu prohráli dorostenci 1:6.

Zápas zhodnotil hlavní trenér Petr Salák: „Po solidně odehraném sobotním zápase nás čekal pondělní výjezd do Dřítně. Trochu nás děsil podzimní debakl, kdy jsme dostali naloženo 1:16. Tentokrát to bylo o mnoho lepší. Výsledkově to takové terno sice nebylo, ale herně jsme obstáli. Soupeř byl sice lepší, ale i my jsme si dokázali vytvořit šance. Bohužel jsme ale proměnili jenom jednu. O tomto víkendu nás opět čeká porce zápasů, která vyvrcholí pondělním derby v Borovanech. Zveme všechny fanoušky, aby přišli naše kluky povzbudit. Začíná se v 10:30.“

Dříteň – Ledenice 6:1. Branka Ledenic: Votruba

Ledenice: J. Salák – Papoušek, Panuš, Jindra, Machalouš, Ochozka, Herda, Kouba, Malík, Hinterhölz, Briš, Bicera, Stejskal, Machač, Votruba, Fencl

Kromě náročného zápasového programu měli dorostenci také tradiční jarní brigádu na Hlincově Hoře, kam se v létě vydají na šestidenní soustředění.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022