Mužstvo Loko České Budějovice bylo nad síly mladší přípravky

Předposlední domácí zápas před koncem základní části v okresním přeboru odehrála mladší přípravka proti týmu Loko České Budějovice. V domácím prostředí vylepšila podzimní skóre, i tak ale prohrála 4:16.

Zápas zhodnotil trenér Petr Sluka: „Před zápasem nám přicházely ne úplně dobré zprávy. Nejprve nám vypadl kvůli zlomenině Míra Zajíček, který se na jaře rozehrál do výborné formy. Pak navíc špatné zprávy i nadále pokračovaly, vypadli nám další kluci, v den zápasu navíc i hlavní trenér. Všem a hlavně Mírovi přejeme brzké uzdravení. O to cennější je, že i s takto oslabenou sestavou jsme s Lokotkou, které děkujeme za přístup s nasazením mladších hráčů, uhráli lepší výsledek než na podzim. Výborně zahrál David Hruška, který vstřelil všechny naše branky. Chci pochválit celý tým, který se semkl a předvedl bojovný výkon. Na jaře hrajeme mnohem lepší zápasy. Těšíme se na další utkání a doufejme, že se někteří kluci dají zdravotně dohromady.“

TJ Slavoj Ledenice – Loko České Budějovice 4:16 (2:8)

Branky Ledenic: Hruška 4

Ledenice: Strouha – Čudek, Hruška, Majer, Salva, Feitl, Kesl, Kučera, Heřman

Mladší přípravku (a předpřípravku) čeká dále plný program. Už o tomto víkendu jedou do Českých Budějovic na týmové přespání, dále je příští týden čekají turnaje ve Větrovech, na SKP a zápas v Římově.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022