Společnost EXO ENERGO pokračuje v podpoře nejmenších dětí

Klub TJ Slavoj Ledenice a společnost EXO ENERGO prodloužily spolupráci, která byla uzavřena na podzim 2022. Díky tomu se mohou kategorie mladší přípravky a předpřípravky těšit na vylepšené zázemí pro týmové akce a soustředění.

„Jsme velmi rádi, že se podařilo se společností EXO ENERGO prodloužit spolupráci. Víme, jak je v této době těžké sponzorovat amatérský sport na malém městysu. Podzimní dotaci jsme použili na zimní vybavení pro děti, jarní použijeme na týmové akce a soustředění. Spolupráce si velmi ceníme a EXO ENERGO děkujeme za spolupráci,“ říká hlavní trenér přípravkových kategorií Michal Heřman. „S klukama máme zatím oproti podzimu výrazně zlepšené jaro, k čemuž patří i mimofotbalové aktivity. A ty můžeme dělat právě i díky této spolupráci.“

Jak spolupráce vznikla a rozhovor se zástupcem EXO ENERGO čtěte v podzimním rozhovoru.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022