Dorost vyhrál i druhé derby. V Borovanech navíc neinkasoval

V okresním přeboru dorostu hráli hráči TJ Slavoj Ledenice o prodlouženém víkendu dva zápasy. Po sobotní prohře v Nemanicích vyhráli v pondělí derby v Borovanech. Po podzimním domácím vítězství 2:1 ovládl Slavoj tentokráte na půdě soupeře zápas 3:0.

Co k zápasům řekl trenér Petr Salák? „I o druhém prodlouženém víkendu jsme museli absolvovat dva zápasy, což vzhledem ke zraněním a okolnostem není nikdy jednoduché. Sobotní zápas v Nemanicích nám hrubě nevyšel a prohráli jsme jasně 2:7. V pondělí v Borovanech to bylo o něco lepší. Šlo o klasické sousedské derby, navíc se bohužel hrálo na UMT a v menším počtu hráčů. To nám moc nesedělo a předváděná hra obou mužstev nebyla moc ke koukání. Takže jediné pozitivum jsou tři body a první vychytaná nula v soutěži pro našeho gólmana.“

FK Borovany U19 – TJ Slavoj Ledenice U19 0:3 (0:1)

Branky: 29. Ochozka, 46. a 61. Kouba

Ledenice: J. Salák – Papoušek, Panuš, Jindra, Machalouš, Ochozka, Herda, Kouba, Malík, Hinterhölz, Briš, Bicera, Stejskal, Machač, Votruba, Fencl

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022