Dorost zakončil sezonu na soustředění

Tradiční letní soustředění v areálu v Hlincové Hoře má za sebou dorost a starší žáci TJ Slavoj Ledenice.  Následuje soustředění mladší přípravky.

„I když se říká, že nikdy neříkej nikdy, tak letos šlo s největší pravděpodobností o poslední podobné setkání kluků, kteří hrají aktuálně za starší žáci a dorost. Na tradičním místě jsme si popáté v řadě užili parádní dny plné aktivit a myslím si, že to bylo super. Hráli jsme fotbálek, nohejbal, vyrazili na fotbalgolf nebo absolvovali stezku odvahy. Hráli jsme několik miniturnajů a ze všech výsledků mě mrzí „až“ druhé místo v nohejbale nás trenérů. Turnaj vyhráli s velkou dávkou štěstí kluci, co fandí v lize věčně druhému celku (úsměv). Pěvně doufám, že toto byla jejich jediná radost pro nadcházející sezonu (úsměv). S kolegou jsme již rok mimo tým, i tak jsme samozřejmě s kluky v kontaktu a rádi jsme pro ně soustředění udělali. Všem jim přeji do další sezony hodně štěstí ve fotbalovém i normálním životě a spoustu radosti ve všech maličkostech. Snad si s námi ty roky při fotbalu a na soustředěních užili. Na závěr bych rád poděkoval manželce Kamče, která se o nás po celou dobu starala a pořádně nás vykrmovala (úsměv).“

Kluci si na soustředění vychutnali mimo jiné přes 50 řízků, umyli se v průtrži mračen, po které museli sušit kopačky dva dny nebo si zahráli deskové hry a zazpívali společně při večerních posezeních u kláves.

Po soustředění dorostu a starších žáků následuje ve stejném areálu soustředění mladší přípravky, ke kterému přineseme také krátký ohlas.

 

 

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022