FOTO: Soustředění mladší přípravky přineslo plno zábavy

Povedené soustředění má za sebou po dorostu i tým mladší přípravky. Během tří dní děti absolvovaly soutěže, hry, dívaly se na mistrovství Evropy ve fotbale nebo zažily vodní bitvu.

Pro tým kategorie U9 šlo o další dílčí soustředění. V lokalitě Hlincové Hory se kluci a holky zaměřili na utužení party a různé hlavně týmové činnosti.

„Většina aktivit byla řízených, po dětech jsme ale chtěli, aby si některé zkusily řídit samy. Posouvá je to z mnoha pohledů. Ze sportů či soutěží jsme měli připravené dovednostní hry, hrál se fotbal, basketbal nebo dětský nohejbal, který kluky a holky baví stále více. Sice mají problém míč udržet ve hře, to vše ale přijde s vyšším věkem. Interiérové aktivity vyplnily hry nebo sledování zápasů na mistrovství Evropy ve fotbale,“ řekli k soustředění trenéři. „Velký ohlas měla i vodní bitva v potoce. Pokud nám to vyjde, pojedeme na soustředění znovu během roku. Jisté je, že za rok v létě budeme chtít udělat se staršími z této kategorie už velké soustředění na více nocí.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022