Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Dvacetiletý Štrosser je třetí letní posilou ledenického Slavoje

Vedení fotbalového klubu TJ Slavoj Ledenice hlásí třetí letní posilu. Ze Spartaku Trhové Sviny přivedlo na přestup dvacetiletého ofenzivního záložníka Jana Štrossera.

Štrosser s fotbalem začínal na Dobré Vodě u Českých Budějovic. Po devíti letech přešel do dorosteneckých kategorií trhosvinenského Spartaku, kde si vyzkoušel i dospělý fotbal. Dres podruhé mění po pěti letech.

„Moje poslední sezona sice nedopadla úplně podle mých představ, ale bylo to dané vytížením ve škole a také jsem se vracel po zranění kolene, kvůli kterému jsem měl nucenou pauzu,“ říká čerstvá posila Slavoje. „Nějaké zkušenosti z dospělého fotbalu už mám a doufám, že rychle zapadnu do kabiny a prosadím se do sestavy.“

Nabídku přestupu mladý záložník akceptoval i díky lanaření kamaráda a stopera Ledenic Adama Stránského, kterého čeká ve Slavoji čtvrtá sezona. „Potřeboval jsem něco nového a od Adama mám super zprávy na výbornou partu a tým. Těším se,“ dodal dále Štrosser s tím, že přichází s vysokými cíli: „Rád bych hrál o ty nejvyšší příčky a časem si i zahrál proti Svinům (I. A třída – pozn. autora). Věřím, že se nám bude dařit.“

Štrosser sice nepatří mezi střelce, ale naopak dokáže týmu pomoci svojí tvořivostí a kreativitou. „Přesně to od něj očekáváme. Přichází k nám jako mladý a nadějný hráč, který by měl zalepit díru ve středu zálohy po končícím Michalu Bezovi. Vedle zkušeného Míry Kadlece se může hodně naučit a je to další hráč, na kterém by měl tým v budoucnu stát,“ okomentoval další příchod trenér Ledenic Stanislav Jindra.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022