Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Ledenice si v první přípravě zastřílely. Dřítni daly 8 gólů

Povedený první zápas odehráli fotbalisté TJ Slavoj Ledenice v přípravě na novou sezonu. V Dřítni s místní TJ hráli 8:2. V dalším zápase pojedou do Křemže.

Utkání v pěkném areálu se oboustranně odehrálo ve velkém tempu a diváci si přišli na své. V sestavě Ledenic se objevili tři nové tváře. Z avizovaných posil do zápasu nastoupili Jakub Čermák a Ondřej Švarc. Poprvé s novými spoluhráči hrál i Antonín Šrajer, jehož přestup se administrativně řeší.

„Všichni nováčci se uvedli výborně a mile mě překvapili. V trénincích pracují velmi dobře a myslím, že se určitě někteří prosadí do základní sestavy. Máme v týmu zdravou konkurenci a doufám, že se s tím všichni poperou ku prospěchu týmu,“ uvedl trenér Slavoje Stanislav Jindra.

Do utkání nemohli nastoupit další dvě letní posily Václav Hinterhölz a Jan Štrosser. „Bohužel jim to termínově nevyšlo. Věřím, že na další zápas už budou k dispozici.“ Dříteň odehrála s Ledenicemi i přes nepříznivý výsledek velmi dobrý zápas. Hlavně v úvodu dokázala Slavoj několikrát zatlačit a jen díky pozornému brankáři nešla do vedení.

„Zápas hodnotím kladně z mnoha pohledů. Pár kluků hrálo mimo své posty a zvládlo to dobře. Výsledek vypadá sice jednoznačně, ale Dříteň hrála velmi dobře a pro oba týmy to byla dobrá příprava,“ řekl dále trenér. „Dále se v trénincích musíme více zaměřit na defenzivu, kde jsme měli už minulou sezonu rezervy.“ Další zápas hraje Slavoj 6. srpna na půdě Křemže (18:00).

Fotogalerie z utkání je ZDE.

TJ Dříteň – TJ Slavoj Ledenice 2:8 (0:2)

Branky Ledenic: Hrubý 3, Winkler 2, Kadlec 2 (jedna z penalty), Princl

Ledenice: J. Svoboda – Princl, Babka, Švarc, Kubec – Čermák, Fencl, Kadlec, Havelka – Winkler, Pavlík. Střídali: Kožant, Šrajer, Hrubý

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022