FOTO, OHLAS: Slavoj prohrál v úterý oba zápasy. O 15 a 11 branek

Starší i mladší přípravka odehrála v úterý další zápasy ve svých soutěžích, shodně proti velmi silným soupeřům. Mladší kluci nestačili na českobudějovické Dynamo 3:18, starší prohráli s Malše Roudné 3:14.

První zápas úterního dne patřil mladší přípravce, která pod vedením delegovaného sudího Pavla Škorpíka sehrála statečný boj s SK Dynamo České Budějovice. Po podzimním debaklu nestačili malí slavojáci na Dynamo tentokráte poměrem 3:18.

„Kluky musíme za předvedený výkon pochválit. Budeme se opakovat z podzimu. Dynamu gratulujeme k výhře, která je zcela zasloužená. Je o několik úrovní jinde, ale má hrát jinou soutěž. Podobné zápasy nedají nic ani jim a ani nám. Hlavně první část zápasu jsme odehráli se ctí, v průběhu se už markantní rozdíl v týmech projevil. Soupeři ale děkujeme oproti podzimu za poklidnou hru, kterou s přehledem řídil sudí Pavel Škorpík. I jemu patří poděkování. Bylo fajn, že si kluci mohli vyzkoušet hrát zápas pod vedením oficiálního rozhodčího. Velkou pochvalu si dnes zaslouží brankáři, kteří zvládli zápas stejně jako jejich spoluhráči v poli také se ctí. První poločas odchytal Marťas Teráz, druhý Domík Heřman,“ zhodnotili zápas trenéři mladší přípravky Slavoje.

TJ Slavoj Ledenice U9 – SK Dynamo České Budějovice U9 3:18

Branky: Kučera, Hruška, Šťastný

Ledenice: Teráz, Heřman, Šťastný, Kučera, Kesl, Profant, Zajíček, Čížkovský, Feitl, Hruška, Pejša, Majer, Fríd

Starší kamarádi hráli o hodinu později s týmem TJ Malše Roudné a i tento duel skončil prohrou budoucích fotbalových nadějí Slavoje. Proti dobře organizovanému soupeři se dokázali kluci a holky třikrát prosadit a prohráli 3:14.

„Proti silnějšímu soupeři si starší přípravka z počátku nevedla vůbec špatně. V první polovině zápasu jsme dali Roudnému dva góly a ve druhém poločase ještě jeden. Proti jejich hráčským zkušenostem jsme ale v součtu neměli šanci na lepší výsledek. I tak se ale naši kluci a holky rvali statečně,“ řekl po utkání trenér starší přípravky Pavel Krofika.

TJ Slavoj Ledenice U11 – Malše Roudné U11 3:14

Branky: D. Hruška, M. Hruška, Vokálek

Ledenice: Strouha, Zajíček, Čudek, Demut, Fencl, D. Hruška, M. Hruška, Kříž, Vokálek, Zajíček, Feitlová, Viktorová

 

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022