Po úterní prohře jede mladší přípravka do Nové Vsi

V pořadí třetí jarní zápas čeká již dnes odpoledne na mladší přípravku. Náročný týden pro tým pokračuje. V Okresním přeboru pojede k odvetě na hřiště TJ Nová Ves. Zápas začne v 17 hodin.

Na úvod jarních odvet přišla pro děti z mladší přípravky prohra s Dobrou Vodou i s českobudějovickým Dynamem. O první body se pokusí naši nejmenší v soutěži na hřišti TJ Nová Ves. Hrát se bude ve čtvrtek od 17:00.

„S Novou Vsí jsme hráli na nedávném turnaji v Borovanech absolutně vyrovnaný zápas, který mohl vyhrát soupeř i náš celek. Podobný průběh očekáváme i dneska a doufáme, že se kluci opět vybičují k solidnímu výkonu, za který je budeme moci pochválit. Do Nové Vsi se těšíme a věříme, že půjde o pěkný zápas,“ říkají před duelem trenéři s tím, že po úterním utkání s Dynamem pokračuje pro tým náročný týden. V dalším průběhu bude na tým totiž ještě čekat sobotní turnaj v Plané (pro 2016 a mladší), ke kterému zveřejníme informace během pátečního dne…

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022