Drama až do konce. Přípravka remizovala v Nové Vsi

Velké drama s nerozhodným koncem nabídl zápas mladší přípravky Nová Ves – Ledenice. Oba týmy se vystřídaly ve vedení, zápas nakonec skončil remízou 5:5.

„Na zápas jsme se hodně těšili, protože jsme tušili, že půjde o pěkné utkání. Nové Vsi patří poděkování za výborné rozhodování zápasu a celkově hraní v příjemné atmosféře,“ říkají na začátek hodnocení trenéři TJ Slavoj Ledenice.

Jak domácí, tak i hostující diváci si během utkání jistě přišli na své. Na úvodní gól domácích reagoval Slavoj obratem, načež následně opět prohrával, aby v samém závěru srovnal. „Utkání se přítomným muselo líbit. Bylo to drama až do konce, ve kterém jsme stahovali manko 3:5. Vyhrát jsme mohli nakonec my i domácí Nová Ves. Remíza je naprosto spravedlivá,“ dodali dále trenéři. „Ihned po utkání jsme si s klukama udělali hodnotící kolečko, kde jsme všechny pochválili. Přesně takto se chceme prezentovat. Věříme, že i kluci si zápas užili.“

Čtyři góly dal tahoun týmu Maty Kučera, jeden Adámek Hruška. „Oba zaslouží ještě větší pochvalu, tým skutečně táhli. Výborný zápas odehrál i Martínek Teráz. Radost nám udělali i brankáři. Nikdo z dorazového ročníku 2015 do branky nechtěl, tak to vzali na sebe Domík Heřman (ročník 2016) a Davídek Pejša, který je dokonce ročník 2017.“

V dalším utkání se příští pátek Slavoj doma představí proti TJ Malše Roudné (16:00).

TJ Nová Ves – TJ Slavoj Ledenice 5:5 (2:2)

Branky Ledenice: Kučera 4, Hruška

Ledenice: Pejša, Heřman, Kučera, Hruška, Čížkovský, Teráz, Šťastný, Kesl, Feitl

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022