Náročný týden zakončí nejmenší na turnaji v Plané

Domácí zápas proti českobudějovickému Dynamu a venkovní duel na hřišti Nové Vsi mají hráči mladší přípravky za sebou. Bez dorazového ročníku 2015 se zbytek týmu vydá do Plané u Českých Budějovic na další turnaj pod OFS.

Turnaje pořádá pravidelně Okresní fotbalový svaz a hraje se bez vyhlašování výsledků. Malí hráči a hráčky Slavoje vyrazí v této sezoně na tento typ turnaje již poněkolikáté, trenéři přihlásili navíc dva týmy. „Postavíme dva vyrovnané celky, které se postupně poměří v prvním bloku turnaje s dvěma týmy SK Planá a jedním týmem SK Rudolfov. Dojde i na vzájemný zápas našich týmů. Do Plané pojedou i hráči a hráčky, kteří nemají herní vytížení v soutěži,“ říkají trenéři.

Turnaj se celkem odehraje ve třech blocích a zasáhne do něj 15 týmů.

Rozpis:
9:00: Ledenice modří – Ledenice žlutí
9:20: Rudolfov – Ledenice žlutí
9:40: Planá 1 – Ledenice žlutí, Rudolfov 1 – Ledenice modří
10:00: Planá 1 – Ledenice modří, Planá 2 – Ledenice žlutí
10:20: Ledenice modří – Planá 2

Ledenice modří: Hruška, Čížkovský, J. Kučera, Fríd, Kadleček, Prokopová

Ledenice žlutí: M. Kučera, Heřman, Zajíček, Marková, Krofiková

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022