FOTO: Turnaj v Plané přinesl tři výhry, vzájemnou remízu a tři prohry

V rekonstruovaném areálu SK Planá odehrála předpřípravka další ze série turnajů pod OFS. Slavoj postavil do turnaje dva týmy.

Nádherný areál v Plané u Českých Budějovic, který je krátce po celkové rekonstrukci, hostil další díl ze série turnajů pod Okresním fotbalovým svazem. A v prvním bloku nastoupili i hráči a hráčky TJ Slavoj Ledenice.

„Do turnaje jsme postavili dva týmy, aby si zahrálo co nejvíc dětí. Los turnaje rozhodl, že hned v zahajovacím utkání se potkaly oba naše celky,“ začali s hodnocením trenéři. „Zápas po klidném průběhu skončil v kamarádské atmosféře remízou 8:8.“

V dalších zápasech se malí slavojáci postupně utkali s dvěma týmy domácí Plané a i s Rudolfovem. „Turnaj jsme odehráli v celkové bilanci obou celků tří výher, vzájemné remízy a tří proher. Oba týmy absolvovaly 80 minut hracího času, což pro kluky a holky bylo až kam. S turnajem a výkony jsme velmi spokojení.“

V Plané hráli M. Kučera, Heřman, Zajíček, Marková, Krofiková, Hruška, Čížkovský, J. Kučera, Fríd, Kadleček a Prokopová.

V dalším programu čeká na tým za týden domácí zápas s Malše Roudné (pátek, 16:00).

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022