FOTO: Předpřípravka porazila v hale Slavii o pět gólů

Druhé vzájemné střetnutí mají za sebou během zimního období předpřípravky TJ Slavoj Ledenice a SK Slavia České Budějovice. V hale ZŠ Grünwaldova vyhrál Slavoj po oboustranně výborném výkonu 10:5.

Zápas se odehrál na 3x 20 minut systémem 4+1. Zápas odehrála sestava: Fríd – Čížkovský, Heřman, A. Hruška, Kouba, Kučera, Šimek, Pejša. Slavoj vyhrál v celkovém skóre 10:5, o branky se postarali Hruška 3, Šimek 2, Kučera 2, Čížkovský a po dvou odrazech po střelách padly ještě dva vlastní góly.

„Zápas se Slávií byl z naší strany nejlepší zápas za celý podzim (a to beru v potaz fakt, že v soutěži nasazujeme část ročníku 2016 proti dorazovému 2014) i za dosavadní přípravu. První třetinu se kluci seznamovali s hřištěm, pravidly a protihráči a byli trochu nesví. Prohrávali jsme, ale nakonec stav dokázali otočit. V průběhu dalších dvou třetin měl výkon vzestupnou tendenci, o čemž svědčí i konečný výsledek 10:5. Velké pozitivum je, že naše tradiční střelce Adámka Hrušku a Matyho Šimka doplnili skvělými výkony i ostatní hráči. Vyzdvihnout chci dále Matyho Kučeru, Davida Koubu a Matyho Čížkovského. Chci ale pochválit celý tým za výborný výkon, který nám dodává energii do dalších utkání,“ zhodnotil zápas jeden z trenérů Petr Sluka. „Děkujeme Slavii za zápas, odehrála také velmi povedené utkání. A těšíme se do budoucna na další společné zápasy.“

Fotogalerie z utkání je k dispozici jak na Facebooku, tak i na klubové Zoneramě.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022