FOTO, VIDEO: Naši nejmenší hráli přípravu s Třeboní

Zimní příprava má před sebou poslední měsíc a před jarními prázdninami tak odjely nejmenší týmy Slavoje k přípravě do Třeboně, kde se utkaly s místní Jiskrou. V přátelské atmosféře se hrálo na jednom hřišti mladší přípravky a jednom minihřišti předpřípravky. Předem zdůrazňujeme, že výsledky nejsou v tomto věku vůbec důležité. Ale děti se ptají a chtějí je znát.

Do Třeboně odjelo oproti plánu torzo týmu. Z různých důvodů nakonec nepřijelo 11 hráčů či hráček…

Na hřišti minipřípravky (4+1) skončil zápas z pohledu Slavoje 4:7.„Naše mladší přípravka proti Třeboni odehrála předpisové přípravné utkání. Zkusili jsme si dvě varianty na pozici brankáře, prostřídali jsme všechny hráče v poli, a to jak na postu obránce, tak i útočníka. Vstřelili jsme čtyři branky a vyzkoušeli si kopání penalt. Celý tým pracoval na jedničku a výborně plnil pokyny. Chtěl bych pochválit třeboňské pořadatele za skvěle připravené zázemí,“ řekl k zápasu trenér Petr Sluka.

Druhé hřiště pro minipřípravku (3+0) vidělo ještě větší gólové hody. Slavoj na něm přestřílel Jiskru 23:7. „Zápas našich kluků byl velmi vyvedený. Všichni zvládli vstřelit branku, což je pro jejich radost skvělé. A někteří dokonce několikrát po sobě. Určitě toto přátelské utkání přispělo k utužení týmového ducha a hlavně jsme si zkusili situace z tréninků při zápase,“ zhodnotil duel trenér Tomáš Kutta.

Slavoj se s Jiskrou znovu v podobném duchu utká v pátek 24. března, tentokráte se bude od 16 hodin hrát v Ledenicích.

TJ Jiskra Třeboň U8 – TJ Slavoj Ledenice U9 7:4. Branky: D. Hruška 2, A. Hruška, Feitl
Sestava Ledenic: Strouha (A. Hruška) – Čudek, D. Hruška, Majer, Fencl. Střídali: A. Hruška, Feitl

TJ Jiskra Třeboň U7 – TJ Slavoj Ledenice U7 7:23. Branky: Pejša 6, Kouba, Šimek 5, Čížkovský, Heřman 3, Fríd
Sestava Ledenic: Heřman, Čížkovský, Šimek – Pejša, Kouba, Fríd

Fotogalerie z utkání mladší přípravky je ZDE

Fotogalerie z utkání předpřípravky je ZDE


Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022