FOTO: Sranda zápas mezi dorostem, st. žáky, ml. přípravkou a předpřípravkou

Jarní prázdniny pro okres České Budějovice sotva začaly, některé mládežnické týmy Slavoje ale nadále trénují na jarní část sezony. A v rámci nedělního tréninku (5. 3. 2023) si na konci zahráli spolu hráči z dorostu, starších žáků, mladší přípravky a předpřípravky.

Na UMT v Borovanech vyrazil velmi pěkný počet patnácti dorostenců a starších žáků, z mladší přípravky a předpřípravky pak dorazilo sedm dětí ze 24. Týmy měly během hodiny a půl na UMT nejprve svůj program, který zakončil na závěr sranda zápas mixovaných týmů všech čtyř kategorií.

„Byl to spontánní nápad a myslím si, že pro všechny hráče a hráčky šlo o pěkné zpestření na závěr tréninku. Sranda byla znát ze všech stran,“ řekl k utkání, které skončilo 0:0 trenér Petr Salák. Nutno podotknout, že pravidla byla nastavena tak, že gól mohou dát pouze děti z mladší přípravky a předpřípravky, takže to nebylo proti dorostencům nic lehkého…

A jak zápas vypadal? Podívejte se na fotogalerii na našem Facebooku nebo klubové Zoneramě.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022