FOTO, VIDEO: Dorost v generálce nestačil na Řečici a prohrál 0:8

Necelé dva týdny zbývají do startu jarních odvet českobudějovického okresního přeboru. Dorostenci Slavoje se v generálce na soutěž utkali s Kardašovo Řečicí a prohráli 0:8.

V dresu Slavoje se poprvé v zápase představili David Machač a Jiří Stejskal, kteří přišli během zimní pauzy. Kardašova Řečice byla fyzicky na velmi vysoké úrovni a po většinu zápasu hrála na balonu. „Dostali jsme lekci z fotbalovosti, herní praxe i celkově přehledu na hřišti. Jsem za zápas ale rád, potkali jsme velice férový tým. Nám zápas ukázal, že nás čeká ještě spousta práce. A to prakticky ve všem. Doufám, že kluci videli, že opravdu bez tvrdé práce v tréninku to nepůjde. Máme sice velice mladý tým, ale to nemůže být omluvenka. Dali jsme se do války, tak budeme i na jaře bojovat,“ řekl po zápase hlavní trenér dorostu Petr Salák.

Ledenice v zápase nastoupily ve složení: J. Salák – Papoušek, Jindra, Panuš (K), Machalouš – Votruba, Vochozka, Hinterhölz, Stejskal – Malík, Kouba. Střídali: Machač, Briš, Fencl.

Fotogalerie z utkání je na FB nebo klubové Zoneramě.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022