FOTO: První domácí zápas mladší přípravka zvládla a porazila Nemanice/Úsilné

Po porážce na Dobré Vodě hrála mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice poprvé doma. A byl to vítězný debut. Kombinovaný tým Nemanic a Úsilného po oboustranně pěkném výkonu porazila 13:6.

„V zápase jsme se utkali s dobře technicky hrajícími Nemanicemi. Zápas bych mohl shrnout jednou větou: Hráli jsme výborně. Výhra 13:6 nám nejenom dala zapomenout na vysokou prohru s Dobrou Vodou, ale zároveň nám vlila do žil sebedůvěru. K samotnému utkání bych dodal, že jsme splnili dva základní taktické pokyny – aktivně napadat a průnikovými přihrávkami překonávat soupeřovu obranu. Tato strategie se nám vyplatila v podobě mnoha samostatných úniků na bránu. Z jednotlivců chci vypíchnout skvěle chytajícího Davida Pejšu a sedmigólového Matyho Kučeru. Těšíme se na páteční utkání s Novou Vsí,“ řekl k utkání za trenérský tým Petr Sluka.

V dalším utkání přivítá Slavoj již v pátek 8. září avizovanou Novou Ves. Začátek zápasu je v 16:15.

TJ Slavoj Ledenice – SK Nemanice/Úsilné 13:6 (6:3)

Branky: Kučera 7, Pejša 2, Heřman, Čížkovský, Hruška, Fríd

Ledenice: Pejša (26. Hruška) – Heřman, Teráz, Šimek, Kučera, Feitl, Čížkovský, Kouba, Šťastný, Kesl, Fríd

Fotogalerie z utkání je na FB nebo klubové Zoneramě.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022