OHLAS: Mladší přípravka vyhrála i druhý domácí zápas, část týmu čeká Planeo Cup

I druhé domácí utkání zvládla mladší přípravka velmi dobře. Vyrovnaný duel s Novou Vsí skončil 8:4. V úterý čeká na hráče 2016 a 2017 předkolo turnaje Planeo Cup.

 

Mladší přípravka absolvuje náročný program. Po středečním vítězném zápase s Nemanicemi odehrála hned v pátek další duel. S Novou Vsí to byl velmi vyrovnaný zápas, ve kterém musel Slavoj otáčet stav. Poprvé v soutěži hráli Terezka Janouchová a Sebík Borovka, pro které to byla velká zkušenost. V příštím týdnu pak na tým čeká v úterý první kvalifikační předkolo turnaje Planeo Cup (od 13:00), které se odehraje v Českých Budějovicích a hned ve středu další zápas, tentokráte v Roudném (18:00).

„Po vítězném středečním utkání s Nemanicemi jsme šli v pátek do duelu s Novou Vsí plni očekávání, jelikož v loňském roce roce nás novoveští vysoko poráželi. Utkání se odehrávalo ve svižném tempu a hned nám bylo jasné, že soupeř je víc než vyrovnaný. Musím pochválit celé mužstvo, jelikož se nikdo nezalekl a drželi jsme se našeho útočného stylu – dá-li soupeř tři branky, my dáme čtyři. Po konci zápasu svítil na tabuli výsledek 8:4 pro nás a lepší soutěžní týden jsme si jen těžko mohli představit. Zároveň je to pro nás odrazový můstek pro Planeo Cup v týdnu příštím. Tento turnaj pro nás bude vrcholem podzimu, tudíž jsme rádi, že do něho budeme vstupovat v dobré náladě,“ řekl za trenérský tým Petr Sluka.

TJ Slavoj Ledenice – TJ Nová Ves 8:4

Branky: Kouba 3, Kučera 2, Heřman, Hruška, Pejša

Ledenice: Teráz – Feitl, Kučera, Pejša, Heřman, Čížkovský, Šťastný, Kouba, Borovka, Kesl, Hruška, Fríd, Janouchová

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022