Kategorii U8 čeká vrchol sezony. Na Planeo Cupu bude sbírat zkušenosti

Sezona sice nedávno odstartovala, ve Slavoji je ale na pořadu už nyní jeden z vrcholů celého roku. Na kategorii U8 totiž čeká Planeo Cup, kde se „malé“ Ledenice střetnou s „velkými“ týmy.

Planeo Cup je celostátní turnaj, do kterého zasáhne v kategorii U8 přes 120 týmů. Turnaj je rozdělen na tři kvalifikační kola a finálový turnaj. V jihočeské části první kvalifikace se ledenický Slavoj střetne v porovnání s ním s velkými týmy – FC Silon Táborsko, FC Písek, SKP České Budějovice, JFA České Budějovice a Meteor Tábor. Hrát se bude v úterý 12. září od 13:00 na hřišti JFA.

„Turnaj jsme přihlásili z jednoduchého hlediska. Naši kluci nemají moc šancí zahrát si proti takto velkým týmům na takto velkém turnaji. Chtěli jsme jim dopřát zážitek, i když víme, jak malý klub v porovnání s ostatními jsme. Žádné cíle si před turnajem nedáváme, naopak jdeme do něj s nadšením, že kluky čeká pět velkých zápasů, kde budou sbírat zkušenosti,“ říkají před turnajem trenéři. „Má být velké horko, bude to pro všechny kluky náročné. Jen doufáme, že všechno proběhne hladce. Hned ve středu nás totiž čeká s mladší přípravkou mistrovský zápas v Roudném.“

Zápasy TJ Slavoj Ledenice:
13:00: Ledenice – Táborsko
13:30: Ledenice – Písek
14:30: Ledenice – Meteor Tábor
15:00: Ledenice – SKP ČB
16:00: Ledenice – JFA ČB

Výsledky zápasů budou zítra průběžně aktualizovány na Facebooku Slavoje.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022