FOTO: Slavoj porazil Lipí i v odvetě. Na posledního soupeře si musí počkat

Okresní přebor Českobudějovicka se rychle blíží ke konci. Mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice v nadstavbové Porcelánové skupině porazila i podruhé TJ Sokol Lipí a postoupila do „finálového“ souboje.

Kdo bude soupeřem Slavoje v posledních dvou zápasech soutěže (opět se bude hrát systémem doma – venku), se kluci dozví ve čtvrtek večer, kdy se hraje odveta Mladé – Dolní Bukovsko. První zápas v Bukovsku skončil 1:1.

V Lipí si po třech gólech rozdělili Šimek, Kučera, Hruška a Kouba. Dva vstřelil Zajíček, jeden si dali domácí vlastní. „Máme radost z přístupu k utkání. Kluci bojovali, plnili pokyny a snažili se hrát kombinačně i 1 na 1. Jsme rádi, že svaz nadstavbu udělal, můžeme se poměřit se soupeři, kteří jsou na stejné úrovni, jako my. Klukům to v dalším vývoji pomůže. Povedl se nám začátek zápasu, ve kterém jsme rychle dali tři branky. Lipí následně snížilo na 2:3 a i nadále měly oba týmy hodně šancí. Jak u nás, tak u domácích několikrát zazvonila tyč, několik gólů chytili brankáři. Jsem rád, že kluci zápas prožívali a na konci si s radostí zakřičeli. Během sezony k tomu moc šancí neměli, tak aspoň závěr si mohou naplno užít,“ řekl za trenérský tým Tomáš Kutta.

TJ Sokol Lipí – TJ Slavoj Ledenice 5:15

Branky: Hruška, Šimek, Kučera, Kouba 3, Zajíček 2, vlastní

Ledenice: Strouha – Čudek, Kučera, Feitl, Kesl, Heřman, Kouba, Zajíček, Hruška, Majer, Šimek

Fotogalerie z utkání je na klubové Zoneramě nebo na FB.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022