FOTO: V červenci proběhlo soustředění dorostu a starších žáků

Na začátku července proběhlo tradiční soustředění kombinovaného týmu dorostu a starších žáků. Během pěti dnů na účastníky čekal bohatý program.

Na soustředění vyrazila početná skupina hráčů a hráček. Kromě níže vyjmenovaných aktivit v ohlase trenéra čekaly na dorostence a starší žáky i turnaj v beach fotbale, stezka odvahy, ranní výběhy nebo večerní hraní deskových her a návštěva utkání SK Dynamo České Budějovice – FC Silon Táborsko.

„Už poněkolikáté jsme po skončení sezony zamířili směr Hlincová Hora, kde jsme se v areálu DDM věnovali různým aktivitám. Samozřejmě, že nechyběl hlavně fotbal, ale i další věci jako například discgolf, fotbalgolf a především stále více populární nohejbal. Mezi novinky v letošním roce patřila i účast první dámy na soustředění, a to naší nekompromisní obránkyně Maky! Ve spojení s dalším obráncem dorostu Kristianem Malíkem máme i my ve svém středu světoznámou dvojici Kiki a Maki (s úsměvem). Nikoli ale beachvolejbalovou, ale čistě fotbalovou. Pevně věřím, že si všichni soustředění užili, protože to tentokráte uteklo hrozně rychle. Tak zase za rok, na YDYKSEB,“ řekl k soustředění za trenérský tým Petr Salák.

Fotogalerie ze soustředění je k dispozici na klubové Zoneramě.

Akce proběhla mimo jiné díky financování z prostředků Národní sportovní agentury (NSA) a programu Můj klub.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022