FOTO, VIDEO, OHLAS: Starší žáci zahájili jaro výhrou. Další zápas hrají hned ve středu

Výsledkově výborný vstup do jarní části okresního přeboru mají za sebou starší žáci TJ Slavoj Ledenice. Na půdě SK Mladé vyhráli 3:0.

Slavoj byl po celý zápas sice na míči lepší, ale stejně jako domácí celek doplácel na časté nepřesnosti a chyby v rozehrávce. V prvním poločase vstřelil gól kapitán Jan Panuš, ve druhé půli na něj navázali Radek Briš a Jaroslav Herda. V dalším zápase se již ve středu postaví doma proti TJ Sokol Kamenný Újezd (výkon v 16:30).

„Konečně jsme si mohli zahrát zápas. I když první poločas byl skoro k nekoukání. Chyběl nám pohyb, střelba i myšlenka. Druhá půle už byla o něco lepší. Soupeř měl pouze jednoho hráče na střídání a využili jsme toho. Postupně jsme ho zatlačili a zlepšili kombinaci. Bylo vidět, že kluci dlouho soutěžní zápas nehráli. Do zápasu se dostávali pomalu. Za tři body jsme rádi, ale máme na čem pracovat. A to hned ve středu, kdy nás čeká v odloženém utkání Kameňák,“ řekl po zápase trenér Petr Salák.

Fotogalerie z utkání je ZDE.

SK Mladé – TJ Slavoj Ledenice 0:3 (0:1)

Branky: 16. Panuš, 60. Briš, 69. Herda. Rozhodčí: Ambrožová. ŽK: 0:1 (J. Salák). Diváků: 20.

Ledenice: J. Salák – Briš, Jindra, Machalouš – Hinterhölz, Ochozka, Musil – Panuš, Malík. Střídali: Prokop, Uhlíř, Mckeon, Herda.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022