Hrůzostrašná devítiminutovka připravila Slavoj o lepší výsledek

Klasický duel dvou rozdílných poločasů odehrála mladší přípravka s SK Včelná. Nakonec je z toho prohra 4:11.

Výborný vstup do utkání, dva góly, vedení a další šance. Malí slavojáci začali se Včelnou zápas velmi dobře a měli nakročeno k zajímavému výsledku. Po změně stran ale přišla hrůzostrašná devítiminutovka, během které inkasovali sedm gólů a bylo po nadějích. Ke své povedení hře z prvního poločasu se slavojáci vrátili až v posledních pěti minutách zápasu, což bylo málo.

„V zápase se Včelnou jsme narazili na soupeře, kterého jsme na podzim v jeho domácím prostředí porazili. Proto jsme věděli, že nám porážku bude chtít vrátit a přijede ve své nejsilnější sestavě. K zápasu jsme však nastoupili aktivně a v prvním poločase bylo opravdu na co koukat. To se projevilo i gólově a většinu poločasu jsme vedli. Poté soupeř i za přispění štěstěny vyrovnal a na poločasovou pauzu jsme šli za stavu 2:3. Ve druhém poločase se nám přestala dařit kombinace a znervózněli jsme, to vedlo k laciným gólům soupeře. Ke konci druhého poločasu jsme se už opět našli a vstřelili jsme i dva góly, které už však jen snižovaly porážku. Přesto tento zápas rozdílných poločasů hodnotím kladně, protože v první půli jsme podali jeden z nejlepších výkonů, jaký jsme v uplynulých dvou sezonách odvedli. Do konce jara nás čeká ještě několik zápasů a věřím, že si kýženou výhru zasloužíme,“ řekl za trenérský tým Petr Sluka.

V dalším kole hraje Slavoj ve čtvrtek na půdě Slavie Č. Budějovice.

TJ Slavoj Ledenice – SK Včelná 4:11 (2:3)

Branky Ledenic: Šťastný, Šimek, Kouba, Kučera

Ledenice: Kučera, Teráz, Šimek, Šťastný, Heřman, Čížkovský, Kouba, Kesl, Hruška

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022