Přípravka hostí Včelnou, zápas začne v 16 hodin

Po prohře v Borovanech čeká na mladší přípravku další domácí zápas. V pátek 26. dubna přijede SK Včelná.

Malé slavojáky čeká těžký soupeř, který v sezoně dokázal hodně potrápit i Dobrou Vodu. „Navíc má výjimku na dva hráče 2014, takže proti naší většině 2016 jde v tomto věku o velký rozdíl. Na podzim se nám povedlo překvapit a vyhrát, doufáme, že kluci předvedou další bojovný výkon se slušným výsledkem. Hlavní ale je, abychom viděli fotbal, který děti učíme. V minulých zápasech z toho byla občas plácaná, kterou jsme předváděli rok zpátky. To nechceme. I počasí má být konečně trochu lepší, věříme, že z toho bude pěkné odpoledne,“ říkají před utkáním trenéři.

Zápas se Včelnou začne v 16:00.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022