Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Ledenice jedou do Lomnice s jediným cílem – pokusit se překvapit favorita

Situace u fotbalistů TJ Slavoj Ledenice se i pro druhý zápas nové sezony nemění. Zraněními, dovolenými a pracovními povinnostmi silně oslabený kádr se pokusí překvapit a získat první body.

„Bohužel musíme znovu říct, že domácí tým bude favoritem zápasu. A dost velkým. Už na jaře jsme měli poměrně velké problémy se složením kádru a situace se teď ještě více zhoršuje,“ říká trenér Slavoje Stanislav Jindra.

Po debaklu 0:6 na hřišti Studené bude sobotní zápas v Lomnici nad Lužnicí pro Ledenice další test. „Víme, co od Lomnice čekat. Bude to pro kluky hodně o běhání a dobré defenzivě. Pokud udržíme s domácím týmem krok, můžeme uhrát příznivý výsledek,“ říká dále Jindra.

Lomnice nad Lužnicí sice v prvním kole doma prohrála překvapivě s TJ Sokol Kardašova Řečice 0:1. Jak ale nejbližší soupeř Slavoje píše na svých sociálních sítích, zápas měl skončit úplně jinak: „Šance, které jsme neproměnili, se jen tak nevidí. Netrefili jsme branku z metru, šli sami na bránu, nezakončili rohové kopy z tutové pozice, trefili břevno, tyčku. Klukům nelze upřít snahu, ale to bohužel k vítězství nestačí.“

Sobotní utkání začíná v 17 hodin. „Bohužel až v sobotu budeme vědět, kdo pojede. Zatím to vypadá, že budeme ještě více oslabeni než v prvním zápase ve Studené,“ mrzí Jindru. Překvapí Slavoj a získá první body?

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022