Ledenice znají soupeře pro nový ročník! Budou hrát ve skupině D

Dvě cesty do Českých Budějovic, zbytek zápasů čeká na fotbalisty TJ Slavoj Ledenice se soupeři z Jindřichohradecka. Svaz odtajnil nové rozdělení I. B tříd.

Ledenice byly pro ročník 2018/2019 přesunuty v I. B třídě ze skupiny A do skupiny D. Mimo jiné na Slavoj čekají soupeři jako Třebětice, Nová Bystřice, Slavonice nebo Kardašova Řečice. Vzdálenostně jsou nejbližšími soupeři SK Mladé, SK Dobrá Voda u Českých Budějovic, Jiskra Třeboň B a TJ Sokol Olešnice.

„Z přeřazení do skupiny D nemám radost, protože nás čeká delší cestování. Po fotbalové stránce ale naopak narazíme na nové soupeře. V součtu mám smíšené pocity, ale více převažuje negativní stránka,“ uvedl k rozpisu soutěží trenér Stanislav Jindra.

Nováčci soutěže jsou týmy Studená, Mladé a České Velenice, které postoupily z Okresních přeborů. Z vyšší soutěže se do skupiny D přesunula Dobrá Voda, která kvůli malému počtu hráčů zrušila B-tým a nepřihlásila I. A třídu.

Domácí zápasy bude hrát Slavoj v sobotu odpoledne dle úředního termínu (v létě 17:00).

Týmy v I. B třídě, skupina D 2018/2019:

TJ Sokol Olešnice, FK Sokol Třebětice, Jiskra Nová Bystřice, Slavoj Ledenice, České Velenice, SK Mladé, Jiskra Třeboň B, SK Dobrá Voda u Českých Budějovic, Sokol Suchdol nad Lužnicí, Sokol Slavonice, Sokol Kardašova Řečice, Studená, Klikov, Tatran Lomnice nad Lužnicí.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022