Mladí slavojáci hráli na domácí půdě sedm zápasů

Dva týmy TJ Slavoj Ledenice odehrály na turnaji pod OFS pro ročník 2016 a mladší celkem sedm zápasů. Celková bilance: tři výhry, jedna remíza a tři prohry.

Druhý jarní turnaj pro předpřípravkovou kategorii U8 mají za sebou hráči a hráčky ročníků 2016 a mladší. Slavoj do dílčích miniturnajů, které se konaly v Ledenicích, vyslal dva týmy. „Na první část jsme poskládali po domluvě s pořadateli tým z hráčů širšího kádru, na druhý blok pak nastoupili zkušenější. A oba týmy nám udělaly velkou radost,“ říkají po turnaji trenéři.

První tým ve čtyřech zápasech absolvoval duely s Roudným, Římovem, Rudolfovem a Planou. „A ve všech kluci a holky uhráli dobré výsledky. Pro některé šlo o vůbec první zápasový test. Jsme rádi, že si děti pořádně vyzkoušely zápasovou praxi. Do turnaje nastoupili Fríd, Kadleček, Lipták, Zajíček, Krofiková, Profant a J. Kučera, který je dokonce ročník 2018.“

Druhý miniturnaj odehrála zápasová skupina ve složení Šimek, Kouba, Čížkovský, M. Kučera, Hruška. „I když nejde v tomto turnaji o výsledky, kluci si je samozřejmě počítají a z výher mají radost, což je v pořádku. Nás trenéry potěšilo, že jsme odehráli tři utkání ve velké intenzitě, kluci hráli poctivě dopředu i směrem do obrany. Výsledkem byly tři výhry bez inkasované branky,“ zhodnotili druhou část trenéři.

V dalším programu čeká tuto kategorii spolu s mladší přípravkou třítýdenní blok tréninků, který zakončí třídenní soustředění a turnaj v Borovanech. Po něm se rozehraje už jarní část okresního přeboru. V prvním utkání se Slavoj doma představí ve čtvrtek 28. března s Dobrou Vodou (16:00).

Výsledky – 1. blok:
Ledenice modří – Roudné 0:8