Hostíme turnaj OFS U8. Hrát bude devět týmů

V sobotu 2. března proběhne v ledenickém sportovním areálu přípravný turnaj pod Okresním fotbalovým svazem. Bude pro kategorii U8, tedy ročníky 2016 a mladší. Začátek je v 9:00.

Celkem devět týmů se sejde v Ledenicích, aby se poměřilo ve dvou blocích. První začíná v 9:00 a nastoupí do něj pět týmů, druhý pak těsně po 11. hodině. Domácí Slavoj vyšle do turnaje, který se hraje bezvýsledkově, dva týmy. Do každého bloku jeden.

„Jedná se o další akci ze série turnajů pod OFS, ve kterých se nehraje organizovaně na výsledky. Pro děti je to ideální příprava pro rozvoj jejich dovedností. Jsme rádi, že jsme dostali jedno hostitelství a děti si tak mohou zahrát v domácích podmínkách. Postavíme dva týmy, do každé skupiny jeden. Je to také ideální možnost vyzkoušet si pozici brankáře,“ uvedli k turnaji domácí trenéři.

První blok bude určen více pro začínající hráče, druhý pak pro zkušenější. „Původně jsme stejně jako minule v Lišově chtěli postavit dva stejné týmy. Tedy mix jak zkušenějších, tak i těch, co začali s fotbalem později. Po oznámení o rozdělení do dvou úrovní jsme kluky a holky rozdělili podle toho,“ vysvětlují dále trenéři rozdělení týmu s tím, že zvou nejen rodiče, aby se přišli podívat na malé slavojácké fotbalové naděje.

Do Ledenic si přijedou zahrát Římov, JFA, Planá, Roudné, Rudolfov a Nové Hodějovice. Stejně jako Slavoj někteří postaví dva týmy. „Těšíme se. Hraje se v přátelské atmosféře a pro některé půjde o vůbec první zápasový test,“ říkají dále trenéři. Hrát se bude na dvou minihřištích, jeden zápas potrvá 20 minut.

Rozpis 1. bloku turnaje:
9:00: Planá 1 – Rudolfov
9:00: Ledenice modří – Roudné
9:25: Rudolfov – Ledenice modří
9:25: Římov – Planá 1
9:50: Ledenice modří – Římov
9:50: Roudné – Rudolfov
10:15: Římov – Roudné
10:15: Planá 1 – Ledenice modří
10:40: Roudné – Planá 1
10:40: Rudolfov – Římov

2. blok turnaje:
11:05: JFA – Nové Hodějovice
11:05: Planá 2 – Ledenice žlutí
11:30: Nové Hodějovice – Ledenice žlutí
11:30: JFA – Planá 2
11:55: Planá 2 – Nové Hodějovice
11:55: JFA – Ledenice žlutí

Předpokládané nasazení dětí do týmů:
Ledenice modří:
Fríd, Kadleček, Lipták, Zajíček, Krofiková, Profant, J. Kučera
Ledenice žlutí: Šimek, Kouba, Čížkovský, M. Kučera, Hruška

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022