Mladší přípravka zahájila nadstavbu vítězně

Nadstavba okresního přeboru mladší přípravky začala pro malé kluky Slavoje velmi dobře. V prvním zápase porazili celek TJ Sokol Lipí 12:5.

Hráči Ledenic dokázali do zápasu přenést věci z tréninků a potvrdili zlepšení herní dojem z posledních zápasů. Původně bylo domluveno, že si na separe hřišti zahrají i menší děti, bohužel Lipí přivezlo nakonec jen počet, který stačil na jedno hřiště. Je přislíbeno, že do odvety již dva týmy postaví, tak snad alespoň v Lipí si zahrají zápas všichni kluci. Odveta se hraje ve středu 31. května. Nadstavba se hraje systémem play-off. V Porcelánové skupině jsou kromě Slavoje a Lipí ještě Mladé a Dolní Bukovsko.

„V zápase se projevilo, že jsme byli po delší době prakticky kompletní. Vidět to bylo na přístupu kluků k zápasu i v samotné hře. V obou polovinách utkání jsme s výhledem na novou sezonu do pole vyslali kromě dorazových hráčů i mladší kluky, kteří je nádherně doplňovali. V útoku se opět dařilo Davidu Hruškovi, ale neztratil se ani Máťa Čížkovský a jeho skvělý centr nebo Maty Kučera v roli obránce,“ řekl k utkání za trenérský tým Tomáš Kutta.

TJ Slavoj Ledenice – TJ Sokol Lipí 12:5

Branky: Hruška 7, Zajíček 3, Šťastný, Kučera

Ledenice: Strouha – Fencl, Šťastný, Čudek, Kučera, Čížkovský, Zajíček, Hruška, Heřman, Kouba, Feitl, Kesl, Majer

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022