VIDEO: Dorost zvrátil manko 0:2 a porazil Planou

Celkově čtvrtou soutěžní výhru přidal letos v okresním přeboru Českobudějovicka dorost Slavoje. Na půdě SK Planá vyhrál 3:2.

Co k utkání řekl trenér Petr Salák? „Infarktový zápas se šťastným koncem pro nás. První poločas byl naprostá katastrofa. Dvě naše chyby vedly k tomu, že jsme prohrávali 0:2. Naštěstí se nám podařilo do poločasu alespoň snížit. O přestávce jsme si řekli pár věcí a potěšilo mě, že si kluci z mého monologu něco vzali. Druhý poločas byl o něco lepší. Dokázali jsme vyrovnat, poté přečkali několik šancí domácích a v závěru zápasu vstřelili vítězný gól. V předchozích zápasech to bylo herně celkem solidní, ale bez bodu. Tentokrát to bylo zcela obráceně. Ale takto vydřených bodů si nesmírně vážíme.“

SK Planá – TJ Slavoj Ledenice 2:3 (2:1)

Branky: Kouba 2, Herda

Ledenice: J. Salák – Papoušek, Panuš (K), Jindra, Machalouš, Ochozka, Herda, Kouba, Malík, Hinterhölz, Briš, Machač, Stejskal, Bicera, Votruba, Fencl

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022