FOTO: Předpřípravka hrála v přátelském duchu s Třeboní

Velmi přátelská atmosféra, plno gólů, pěkná rodičovská podpora. Předpřípravka TJ Slavoj Ledenice sehrála přípravný zápas s TJ Jiskra Třeboň.

V žádném případě nešlo o výsledek zápasu, oba týmy si ale dostatečně zastřílely. A o to hlavně v tomto přátelském střetnutí šlo… co k němu řekl trenér Petr Čížkovský? „Hráči předpřípravky dnes sehráli přátelské utkání s Třeboní. K zápasu na 2x 30 minut jsme nastoupili v sestavě Lipták, Pejša, Kouba, Hruška, Čížkovský, Fríd, Borovka. Za začátku měl soupeř mírnou převahu, postupem času se kluci zlepšovali a podali skvělý výkon. První zápas dnes odehrál Sebastian Borovka a na hřišti se rozhodně neztratil. Celý zápas se nesl v přátelském duchu a kluci si ho patřičně užili. Děkujeme soupeři za utkání a budeme se těšit na další.“

Fotogalerie z utkání je na klubové Zoneramě nebo Facebooku.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022