FOTO: Mladší přípravka zakončila základní část proti T. Svinům

Závěrečný zápas základní části v okresním přeboru má za sebou mužstvo mladší přípravky. V domácím utkání s Trhovými Sviny prohrál Slavoj po přestřelce 5:10. 

Zápas, ve kterém Ledenice postrádaly několik hráčů, se nesl v bojovném duchu plném soubojů. Slavoj Ledenice sice v zápase vedl, nadějné skóre ale ve druhém poločase neudržel. Jak zápas zhodnotil trenér Petr Sluka? „Dnešní fotbalové odpoledne se na hřišti Slavoje odehrála dvě utkání a dovolím si krátce zhodnotit i to předpřípravky. Proti soupeři z Třeboně a i v oslabené sestavě jsme sehráli výtečné utkání a hodně si zastříleli. Mám především velkou radost z rozvoje fotbalového myšlení a velké chuti po výhře. Ve druhém utkání se mladší přípravka postavila soupeři z Trhových Svinů, Vstup do utkání byl výborný – po deseti minutách jsme vedli 3:0, poté nás ale soupeř zatlačil fyzickou hrou a výškovou převahou a otočil skóre na 3:4. Ve druhém poločase už jsme bojovali s kondicí, ale přesto jsme uhráli solidní výsledek 5:10. Mám především radost z celého povedeného jara a oproti podzimu vidím velký posun v rozvoji všech hráčů. S chutí jdeme do nadstavby, kde bychom rádi urvali dobré výsledky.“

Mladší přípravku nyní čeká ještě nadstavba, kde se utká ve čtyřech zápasech o konečné umístění s týmy ze stejného pořadí ze skupin B, C, D. Los by měl být znám v neděli 21. května.

TJ Slavoj Ledenice – Spartak Trhové Sviny 5:10 (3:4)

Zápas odehrála sestava: Strouha – Čudek, Salva (K) – Hruška, Majer. Střídali: Šťastný, Feitl, Čížkovský.

Fotogalerie z utkání je na klubové Zoneramě nebo na Facebooku.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022