OHLAS: Muži mají za sebou dvě prohry a jednu remízu

Uplynulé tři utkání mužů v I. B třídě přinesly pouze jeden bod za remízu 2:2 na půdě B-týmu Trhových Svinů. S Kaplicí B a Hrdějovicemi Slavoj prohrál.

20. kolo nám přiřadilo na domácím hřišti zápas s celkem Kaplice B. V tomto utkání jsme od samého začátku skóre dotahovali a dorovnávali. Bohužel pro nás, soupeř měl oproti nám větší náboj a chuť vyhrát. Poločas byl 1:1, konečný stav 2:4. Za nás skórovali ve 13. minutě Volf a v 54. minutě Bednář.

Utkání jsme odehráli v sestavě Mařík – Trnka, Kubec, Bednář, Čermák, Babka, Dudáček, Čouza, Maxa, Volf, Havrda, Michner, Bicera, Hinterhölz. Poděkování za doplnění sestavy patří Volfovi.

Trhové Sviny byly soupeřem ve venkovním zápase 21. kola. I v tomto utkání jsme pouze dotahovali. Sice jsme byli prvních 15 až 20 minut lepším týmem, ale průběh další hry ovlivnila skutečnost, že rozhodčí neodpískal pokutový kop. Brankář soupeře srazil Maxu ve vápně surově a tvrdě, ovšem sudí tento nevybíravý zákrok nevyhodnotil jako faul. Díky naší houževnatosti a možná i díky této křivdě se nám i přes to podařilo uhrát remízu. Poločas jsme prohráli 1:0, konečný výsledek byl 2:2. Góly dali v 82. minutě Bednář a v 93. minutě Maxa.

Sestava ve Svinech byla: Strouha – Kubec, Bednář, Čermák, Bicera, Hinterhölz, Dudáček, Čouza, Maxa, Volf, Havrda, Hladík, Mařík, Hrubý. Opět musíme poděkovat za doplnění kádru, a to Hladíkovi a Volfovi.

Ve 22. kole jsme doma hostili tým Hrdějovic. Ač tomu výsledek neodpovídá, tak si myslím, že jsme hráli dobrý a kombinační fotbal. Bohužel nám nejde koncovka a mám pocit, že se až bojíme vystřelit na soupeřovo bránu. Samozřejmě je kvalita soupeře nezpochybnitelná, drží pevně ve svých rukách druhou pozici. Poločas jsme prohráli 0:1, konečný stav byl 3:6. Góly dali Bednář, Babka a Maxa.

Sestava byla: Cempírek – Trnka, Kubec, Bednář, Čermák, Bicera, Pytlík, Babka, Dudáček, Čouza, Maxa, Michner, Hinterhölz, Mařík, Kouba, Strouha. Poděkování za doplnění kádru tentokrát patří Koubovi z dorostu.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022